COLOSTRUM+

VYSOKÝ OBSAH VITAMÍNOV

OCHRANA POKOŽKY

ESSENS COLOSTRUM+ ANTI AGING DAY CREAM
ESSENS COLOSTRUM+ ANTI AGING NIGHT CREAM

Colostrum+

Colostrum je prvé mlieko produkované mliečnymi žľazami po pôrode cicavcov obsahujúce všetky potrebné a hotové protilátky chrániace v prvých týždňoch života pred infekciami. Colostrum je vzácne pre vysoký obsah vitamínov (A, D, E, C, B1, B2, B6, B12, kyselina listová, kyselina pantoténová, biotín, niacín), minerálov, stopových prvkov (sodík, draslík, vápnik, fosfor, horčík, železo, jód, chróm), bielkovín a inhibítorov proteáz.


ESSENS COLOSTRUM+ ANTI AGING TONIC
ESSENS COLOSTRUM+ FACE MILD SOAP

Colostrum+

Telová a pleťová kozmetika ESSENS s colostrom bola vytvorená na základe najnovších výskumov, poznatkov a trendov v oblasti prémiovej zdravotnej kozmetiky.


ESSENS COLOSTRUM+ ANTI AGING EYE GEL
ESSENS COLOSTRUM+ ANTI AGING LIFTING SERUM

Colostrum+

Ochrana pokožky pred celodenným pôsobením nepriaznivých vonkajších vplyvov. Vďaka účinkom fosfolipidov (tukov a organických kyselín) dochádza k ľahšiemu prieniku účinných látok vrchnou vrstvou pokožky a následnej tvorbe lipidického filmu, tenkej vrstvy výrazne spomaľujúcej odparovanie vody z pokožky. Prírodné suroviny tej najvyššej možnej kvality.


ESSENS COLOSTRUM+ MOISTURIZING NIGHT CREAM
ESSENS COLOSTRUM+ MOISTURIZING DAY CREAM

Colostrum+

Doprajte vášmu telu tú najlepšiu starostlivosť. Telová kozmetika s colostrom okúzli nielen svojou vôňou, ale zanechá pokožku zamatovo hebkú, dokonale hydratovanú a dopraje jej intenzívnu výživu.


ESSENS COLOSTRUM+ LIP BALM

Colostrum+

Poskytuje optimálnu regeneráciu a hydratáciu suchým a popraskaným perám a podporuje obnovu prirodzeného ochranného plášťa. Obsahuje výlučne rastlinné oleje a vosky - včelí vosk, jojobový vosk a šípkový olej.