Zubná pasta s aktívnym uhlím a vitamínom B12

12,60 €

Obsah 100 ml


Dostupnosť: Skladom

Kategórie: Aloe Vera / Kozmetika


Zubná pasta s aktívnym uhlím a vitamínom B12

Zubná pasta s aktívnym uhlím a vitamínom B12, s obsahom aloe vera a bez fluóru.

Zubná pasta pri pravidelnom používaní pomáha bieleniu zubov, odstraňuje zubný povlak, obmedzuje tvorbu zubného kazu, poskytuje svieži dych a pomáha znižovať množstvo baktérií v ústnej dutine.

Aktívne uhlie má pórovitú štruktúru a jeho veľký povrch zabezpečuje výborné absorpčné schopnosti. Účinne tak na seba viaže nečistoty, vďaka čomu je podporované bielenie zubov. Zároveň pomáha odstraňovať toxíny a baktérie z ústnej dutiny.

Vitamín B12 patrí medzi veľmi dôležité vitamíny a podieľa sa na rade kľúčových procesov v tele. Štúdie preukázali, že absorpcia vitamínu B12 zo zubnej pasty v dutine ústnej je rovnako účinná ako pri vnútrosvalovej aplikácii. Štúdie tiež potvrdili, že vitamín B12 v zubnej paste zvyšuje hladinu tohto dôležitého vitamínu u vegánov.

Aloe Vera Barbadensis Miller v zubnej paste má podľa štúdií antimikrobiálne účinky a môže mať pozitívny vplyv pri zápalových procesoch v ústnej dutine, a tiež na redukciu zubného povlaku.

Prečo neobsahuje ESSENS Aloe Vera Zubná pasta fluór?

V bežne prijímanej potrave je dostatočné množstvo fluóru, nie je teda nutné ho do tela dodávať dodatočne, a to ani prostredníctvom zubnej pasty. Preto sa odporúčajú zubné pasty bez fluóru pre deti i dospelých.

Použitie: odporúčame čistiť zuby minimálne 2x denne, ideálne po každom jedle.

Zloženie (INCI): Aqua, Glycerin, Hydrated Silica, Sorbitol, Cellulose Gum, Dicalcium Phosphate, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Menthol, Sodium Saccharin, Titanium Dioxide, Potassium Sorbate, Allantoin, Cyanocobalamin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Lactic Acid, Sodium Benzoate, CI 77266.