Ústna voda s aloe vera - melón

12,90 €

Obsah 500 ml


Dostupnosť: Skladom

Kategórie: Aloe Vera / Kozmetika

124

Ústna voda s aloe vera - melón

Objem: 500 ml

Jemná ústna voda s melónovou príchuťou, obsahom aloe vera a prírodným sladidlom zo stévie slúži na doplnenie starostlivosti o chrup a ústnu dutinu. Chráni pred suchosťou, pomáha s odstránením nečistôt z medzizubného priestoru a udržuje svieži dych.  

Pravidelné používanie ústnej vody znižuje riziko výskytu zápalu i zubných kazov. Ničí baktérie a vyrovnáva prirodzenú ústnu mikroflóru vo vašich ústach. 

Aloe Vera Barbadensis Miller pochádza z organických plantáží v Mexiku a jej extrakt použitý aj v ústnej vode je veľmi cenený pre svoje silné antibakteriálne a protizápalové účinky. Obsahuje zmes vitamínov, minerálov, anorganických látok a organických zlúčenín. Aktívne zložky extraktu pomáhajú znižovať rozmnožovanie baktérií.  

Mentol z mäty piepornej pôsobí lokálne antisepticky, má miestne znecitlivujúce účinky a tlmí bolesť. Prináša úľavu u zápalových ochorení, pri bolestiach zubov a ďasien, súčasne aj spríjemňuje a čistí dych.  

Použitie: dutinu ústnu niekoľkokrát denne vypláchnite asi 5 ml ústnej vody. Možno použiť aj na kloktanie. Neprehĺtať.  

Výrobca: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

    Zloženie: Aqua, Glycerin, Polyglycerin-3, Polysorbate 80, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Aroma, Menthol, Potassium Sorbate, Citric Acid, Foeniculum Vulgare Oil, Stevia Rebaudiana Extract, Zingiber Officinale Extract.