PARFUMY & PARFUMOVANÁ KOZMETIKA

20 % VONNÝCH ESENCIÍ

ELITA MEDZI PARFUMAMI
Veľmi intenzívna vôna, ktorú je cítiť ihneď po aplikácii. Tento vnem trvá pár sekúnd, ale u niektorých parfumov to môže byť aj 15 minút. Vôňa, ktorú je cítiť ihneď po odznení hlavy, intenzita sa pohybuje okolo 2 - 3 hodín. V tejto fáze sa vonné látky uvoľňujú pozvoľna, doba trvania sa predlžuje na niekoľko, niekedy i desiatok hodín.
HLAVA SRDCE ZÁKLAD

PERFUMES

20 % vonných esencií = elita medzi parfumami

Parfumy ESSENS vznikajú predovšetkým s dôrazom na najvyššiu možnú kvalitu. Naša výroba je certifikovaná GMP (Good Manufacturing Practice), ISO 9001-2008 a je pod neustálou kontrolou podľa najprísnejších predpisov a noriem Európskej únie.
Garantujeme obsah 20 % vonných esencií (éterických olejov, exkluzívne dodávaných jedným z popredných producentov pre privátne značky - spoločnosťou SELUZ, čo zaručuje radiť sa k elite medzi parfumami.


BODY MIST

Naša vôňa, naša vizitka...

Najdôležitejšiu rolu pri výbere parfumu hrá emócia, ktorú v nás jeho vôňa vyvoláva. Typ pokožky, všetko, čo zjeme i to, ako sa práve cítime, následne formuje finálnu vôňu, ktorú bude vnímať naše okolie. A to je ten dôvod, prečo rovnaký parfum môže voňať na každom z nás trochu odlišne.
Venujte teda výberu správneho parfumu pozornosť, ktorú si zaslúži.

Myslite tiež na to, že každá situácia je príležitosťou pre iný typ vône s inou intenzitou. Do školy či zamestnania volíme vône ľahšie, ktoré okolie nedráždia a ktoré len dopĺňajú našu osobnosť. Naopak večerná spoločnosť ocení parfum výraznejší, ktorý podčiarkne vašu charizmu.


SHOWER GEL & BODY BALM

Kúzlo dlhotrvajúcej vône

Parfum pôsobí najlepšie tam, kde je pokožka najprekrvenejšia, preto sa nanáša za uši, na krk, zápästie, lakťovú jamku a na členky.

Pre nižšiu intenzitu postačí vstúpiť do vonného obláčika vytvoreného strieknutím parfumu pred seba.

Aby vôňa vydržala dlhšie, je vhodné ju zafixovať použitím viacerých výrobkov rovnakej vône.

Veľmi dlhú dobu sa vôňa udrží v čerstvo umytých vlasoch.

Odev obliekame až po vstrebaní parfumu do pokožky.


UNIQUE

Predstavme si aspoň zjednodušený postup výroby

Tie najkvalitnejšie vonné esencie sa najprv zmiešajú s čistým parfumérskym alkoholom. Na denaturáciu alkoholu je použitá len destilovaná voda tak, aby nedošlo k sebemenšiemu ovplyvneniu vône a kvality finálneho produktu. Výsledná zmes sa podchladí na teplotu -7 °C a dokonale sa prefiltruje, na filtráciu sú používané filtre s jemnosťou 10 mikrónov. Aby sa všetky zložky mohli dokonale spojiť do harmonického celku, zrie parfum najmenej 8 týždňov v nerezových tankoch. Následne je naplnený do vzduchom čistených flakónov vytvorených talianskymi majstrami vo vyhlásenej sklárskej dielni a nakoniec je zabalený do krabičky navrhnutej s dôrazom na čistý dizajn.