NICHE
PERFUMES

LUXUSNÉ FLAKÓNY

ELITA MEDZI PARFUMAMI

BROWN GRAPHITE

ESSENS Niche Perfume

Ak raz vyskúšate vôňu, ktorá patrí do rodiny niche parfumov, už nikdy nebudete chcieť nič iné. Niche vôňa je absolútny vrchol parfumérskeho umenia.


ROYAL BLUE

ESSENS Niche Perfume

Mnohoročná tradícia, majstrovský proces výroby, najvzácnejšie prírodné ingrediencie, luxusné flakóny, neobyčajná až umelecká kompozícia a samozrejme prekvapivo dlhá výdrž, to sú ESSENS Niche Perfumes.


DIVINE GREEN

ESSENS Niche Perfume

Svieži a sofistikovaný unisex parfum v sebe nesie prvky nespútanej prírody afrického kontinentu. Vôňu podčiarkujú tóny bergamotu s citrónom, ktoré sú spolu s drevitými, kvetinovými i ovocnými tónmi podčiarknuté zmyselným pižmom a ambrou..


SILVER ORANGE

ESSENS Niche Perfume

Magický unisex parfum je stelesnením osobitosti, najtajnejšej fantázie i hravej zmyselnosti. Sladkasté tóny jemnej maliny s broskyňou obklopuje konvalinka a mystická vôňa oudu, vôňu uzatvára zmyselné pižmo, ambra a santalové drevo.


NOBLE GREY

ESSENS Niche Perfume

Noblesou oplývajúci unisex parfum je predstaviteľom modernej, energickej a hrejivej vône. Dokonalú súhru v ňom zohrávajú drevité a kvetinové tóny s nádychom jazmínu, zmyselným pižmom i ambrou, avšak dominantu vône a ústrednú rolu hrá nezameniteľný céder.