Registrácia bez záväzkov

Registrácia v Klube ESSENS je úplne zadarmo a k ničomu nezaväzuje. Nie je potrebné plniť žiadne mesačné obraty ani registrovať nových členov. A ak si budete želať svoje členstvo v Klube ESSENS ukončiť, môžete tak učiniť kedykoľvek, a to úplne bezplatne.

Garancia vrátenia peňazí 30/90 dní

Vaša spokojnosť je pre nás prvoradá, a preto sú všetky produkty ESSENS koncipované tak, aby splnili všetky vaše očakávania. Natoľko veríme našim výrobkom, že si môžeme dovoliť garanciu 100% vrátenia peňazí.

Doprava zadarmo

Užite si dopravu zadarmo. Táto služba je k dispozícii podľa bodovej hodnoty vašej objednávky. Vaše zásielky sa snažíme vyexpedovať čo najskôr a do rúk prepravnej spoločnosti ich obvykle odovzdávame do 24 hodín.

Cashback

Každý registrovaný člen Klubu ESSENS automaticky získava nárok na Cashback, teda peniaze späť z vašich nákupov. Pri každom produkte v e-shope sú teda zobrazené dve ceny. Tá, za ktorú nakúpite a tá, ktorú vám vrátime. Pre získanie nároku na Cashback je len potrebné splniť podmienku 50 osobných bodov v aktuálnom mesiaci.

Bezpečná platba

U nás sa nemusíte báť platiť svoje e-shopové objednávky on-line platobnou kartou. Využívame zabezpečenú platobnú bránu a vďaka okamžitej transakcii sa získaný bodový obrat okamžite načíta do nášho systému.

Akčná ponuka

Len registrovaní členovia Klubu ESSENS majú možnosť využívať akčné zľavy až 70 % na vybrané produkty, ktoré v priebehu celého roku pripravujeme najčastejšie v jednodňových akciách. Produkty zadarmo však rozdávame po celý rok, a to v rámci obľúbených superpackov 8 + 1, 14 + 2 a 18 + 3.

Darčekové balenie

Každý deň je dôvod na oslavu, preto ponúkame vybrané produkty v cenovo zvýhodnených setoch, ktoré si môžete nechať zabaliť do darčekových kaziet. Tie sa stali veľmi obľúbené a sú neoddeliteľnou súčasťou našej stálej ponuky.

Registrovať sa