Aloe Vera Deo Stick

8,70 €

Obsah 50 g


Dostupnosť: Skladom

Kategórie: Aloe Vera / Kozmetika

3 468
Aloe Vera Pena na holenie

6,30 €

Skladom
Aloe Vera Gél na holenie

10,20 €

SkladomAloe Vera Deo Stick

Hmotnosť obsahu: 50 g

Účinný dezodorant s obsahom Aloe Vera dlhodobo neutralizuje a potláča telesný pach a upokojuje podráždenú pokožku. Obsahuje kombináciu veľmi efektívnych účinných látok, ktoré výrazne zabraňujú výskytu baktérií spôsobujúcich zápach, zároveň veľmi pozitívne pôsobí na obnovu a vznik prirodzenej kožnej mikroflóry. Vďaka týmto zložkám dochádza k zníženiu nežiadúcich prejavov potenia premenou telesného pachu na čistú neutrálnu vôňu, a to aj pri nadmernom potení spôsobenom zvýšenou telesnou aktivitou, stresovými situáciami, či inými faktormi. Samotná svieža vôňa dezodorantu neovplyvňuje vôňu použitého parfumu a je tak vhodná pre mužov i pre ženy. Dezodorant neobsahuje parabény, hliník ani hliníkové soli a vďaka obsahu Aloe Vera je šetrný aj k tej najcitlivejšej pokožke. Vhodný je i na okamžitú starostlivosť po holení a depilácii. Jednoducho sa aplikuje, rýchlo schne a nezanecháva škvrny na oblečení ani na pokožke. 

Extrakt Aloe Vera je hojne využívaný v kozmetickom priemysle pre svoje silné antibakteriálne a protizápalové účinky. Aktívne zložky extraktu pomáhajú znižovať rozmnožovanie baktérií a stimulujú fibroblasty (základné bunky väzivového tkaniva rozptýlené u človeka v rôznych častiach tela), tým dochádza k niekoľkonásobne rýchlejšej obnove buniek. Vďaka svojmu adaptogénnemu charakteru vyhovuje všetkým typom pokožky, má vysoko zvláčňujúce a antioxidačné účinky. Glycerín má okrem vysokých hydratačných vlastností štúdiami preukázaný veľmi pozitívny vplyv na kožné bunky, ktoré následne vytvárajú na povrchu pokožky ochrannú bariéru. Panthenol je forma vitamínu B5 a v ľudskom organizme sa vyskytuje prirodzene. Má protizápalové, regeneračné a upokojujúce účinky, zlepšuje hydratáciu pokožky a často sa využíva pri výrobe liekov určených na liečbu kožných ochorení.

Použitie: Aplikujte na suchú pokožku v podpazuší. Počkajte, kým prípravok úplne zaschne, potom sa oblečte.

Výrobca: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

    Ingredients (INCI): Aqua (Water), Propylene Glycol, Stearic Acid, Glycerin, Parfum (Fragrance), Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sodium Hydroxide, Panthenol, Ethylhexylglycerin, Octenidine HCl, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.