Zubná pasta s aktívnym uhlím a vitamínom B12

12,60 €

Obsah 100 ml


Dostupnosť: Skladom

Kategórie: Aloe Vera / Kozmetika

3 537

Zubná pasta s aktívnym uhlím a vitamínom B12

Zubná pasta s aktívnym uhlím a vitamínom B12, s obsahom aloe vera a bez fluóru.

Zubná pasta pri pravidelnom používaní pomáha bieleniu zubov, odstraňuje zubný povlak, obmedzuje tvorbu zubného kazu, poskytuje svieži dych a pomáha znižovať množstvo baktérií v ústnej dutine.

Aktívne uhlie má pórovitú štruktúru a jeho veľký povrch zabezpečuje výborné absorpčné schopnosti. Účinne tak na seba viaže nečistoty, vďaka čomu je podporované bielenie zubov. Zároveň pomáha odstraňovať toxíny a baktérie z ústnej dutiny.

Vitamín B12 patrí medzi veľmi dôležité vitamíny a podieľa sa na rade kľúčových procesov v tele. Štúdie preukázali, že absorpcia vitamínu B12 zo zubnej pasty v dutine ústnej je rovnako účinná ako pri vnútrosvalovej aplikácii. Štúdie tiež potvrdili, že vitamín B12 v zubnej paste zvyšuje hladinu tohto dôležitého vitamínu u vegánov.

Aloe Vera Barbadensis Miller v zubnej paste má podľa štúdií antimikrobiálne účinky a môže mať pozitívny vplyv pri zápalových procesoch v ústnej dutine, a tiež na redukciu zubného povlaku.

Prečo neobsahuje ESSENS Aloe Vera Zubná pasta fluór?

V bežne prijímanej potrave je dostatočné množstvo fluóru, nie je teda nutné ho do tela dodávať dodatočne, a to ani prostredníctvom zubnej pasty. Preto sa odporúčajú zubné pasty bez fluóru pre deti i dospelých.

Použitie: odporúčame čistiť zuby minimálne 2x denne, ideálne po každom jedle.

Zloženie (INCI): Aqua, Glycerin, Hydrated Silica, Sorbitol, Cellulose Gum, Dicalcium Phosphate, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Menthol, Sodium Saccharin, Titanium Dioxide, Potassium Sorbate, Allantoin, Cyanocobalamin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Lactic Acid, Sodium Benzoate, CI 77266.

    Ingredients (INCI): Aqua, Glycerin, Hydrated Silica, Sorbitol, Cellulose Gum, Dicalcium Phosphate, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Menthol, Sodium Saccharin, Titanium Dioxide, Potassium Sorbate, Allantoin, Cyanocobalamin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Lactic Acid, Sodium Benzoate, CI 77266.