Syrup Antioxidant - výživový doplnok

37,20 €

Obsah 700 ml


Dostupnosť: Skladom

Kategórie: SYRUP

177

Syrup Antioxidant - výživový doplnok

Hmotnosť obsahu: 0,7 l

Výživový doplnok vo forme sirupu s príchuťou goji prispieva k odvodneniu organizmu, pomáha podporovať trávenie a detoxikáciu tela. Obsahuje aktívne látky - extrakt pestreca mariánskeho a trúbkovca osinatého. S vysokým obsahom vlákniny.

ESSENS SYRUP bol účelovo navrhnutý tak, aby prostredníctvom prírodných zložiek dodal telu potrebné látky pre jeho správnu funkciu. Špeciálna receptúra v atraktívnej príchuti je obohatená o účinné rastlinné výťažky, ktoré majú široké využitie vo farmácii i potravinárstve.

Lahodný sirup je výsledkom práce členov ESSENS Vedeckej rady a ich vízie vytvoriť účinné produkty, ktoré budú jednoducho aplikovateľné i pre odporcov tabliet alebo kapsúl, zároveň vo všetkých ohľadoch kopírujú potreby dnešnej hektickej doby. Na samotnú výrobu sú využívané len suroviny overených dodávateľov. Sirup neobsahuje syntetické farbivá, lepok ani laktózu a je vhodný i pre vegánov.

Základným nosičom sirupov sú FOS - fruktooligosacharidy. Tie plnia nielen funkciu sladidla, ale sú predovšetkým významným prebiotikom. Tzn., že slúžia ako zdroj energie pre prospešné črevné baktérie, podporujú vstrebávanie živín do organizmu, zlepšujú stav črevného tkaniva a jeho odolnosť voči infekcii.

ESSENS SYRUP ANTIOXIDANT:

  • prispieva k odvodneniu organizmu

  • pomáha bojovať s voľnými radikálmi

  • podporuje trávenie a detoxikáciu tela

  • prispieva k normálnej funkcii tráviaceho systému

Pestrec mariánsky je až 150 cm vysoká bylina, ktorej využitie dokladajú už staroveké zdroje. Extrakt zo semien pestreca mariánskeho, známy ako silymarín, má silný antioxidačný účinok a vykazuje ochranný účinok vo vzťahu k pečeňovým bunkám pred škodlivými vplyvmi, kde zvyšuje odolnosť bunkovej membrány proti prenikaniu hepatotoxických látok. Pozitívne pôsobí na tráviaci systém, optimalizuje hladinu tukov a cholesterolu v krvi a môže viesť k zlepšeniu glykemického profilu.

Trúbkovec osinatý je bylina z čeľade hluchavkovitých, často využívaná v ľudovom liečiteľstve ako diuretikum a na posilnenie funkcie obličiek a močového ústrojenstva.

Zloženie: extrakt zo semien pestreca mariánskeho, extrakt z listov trúbkovca osinatého, sladidlá: fruktooligosacharidy, rozpúšťadlá: pitná voda purifikovaná, glycerol, aróma goji, konzervanty: benzoan sodný, sorban draselný.

Obsah účinných látok v 20 ml / % RVH (referenčná hodnota príjmu):

  • Extrakt zo semien pestreca mariánskeho (Silybum marianum, Silymarín 80%): 27,83 mg /

  • Extrakt z listov trúbkovca osinatého (Orthosiphon aristatus): 181,50 mg / -

Sirup odporúčame užívať v nasledujúcom dávkovaní:

 • 1 - 7 dní: 3x denne 5 ml
 • 8 - 14 dní: 2x denne 5 ml, večer 10 ml
 • od 15 dňa: ráno 5 ml, večer 15 ml

Maximálna denná dávka by nemala presiahnuť 20 ml denne. Užívanie je možné buď v neriedenej forme alebo v riedenej v pomere 1:5.

Upozornenia pre užívanie: Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky nie sú náhradou pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Nie je určené deťom do 3 rokov veku, tehotným a dojčiacim ženám.

Výrobca: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

• NAPÍŠTE NÁM • VAŠE SKÚSENOSTI •