ESSENS Home Pharmacy Bestseller Set - výživové doplnky

40,30 €


Dostupnosť: Skladom

Kategórie: Home Pharmacy


ESSENS Home Pharmacy Bestseller Set - výživové doplnky

Set obsahuje:

  • Flow´EN - výživový doplnok
  • Head´ES - výživový doplnok
  • Vitamin C - výživový doplnok

Flow`EN, 30 tabliet - výživový doplnok obsahuje štandardizované rastlinné extrakty vo vhodnom pomere - extrakt pagaštanu, plodu piepra čierneho a aj vďaka vitamínu C prispieva k normálnej činnosti cievnej sústavy a k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu krvných ciev. Prispieva k úľave pri pocite ťažkých nôh a výskytu kŕčov v nohách. Aktívne látky urýchľujú vstrebávanie opuchov, pôsobia protizápalovo, zlepšujú žilový tonus, užívajú sa pri chronickej žilovej nedostatočnosti, liečbe kŕčových žíl a hemoroidoch.  

Head`ES, 30 tabliet – výživový doplnok obsahuje koenzým Q10, vitamíny B a šťandardizované rastlinné extrakty Ginkgo biloba a plod piepra čierneho. Vďaka obsahu vitamínov skupiny B prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, k zníženiu únavy a vyčerpania a k normálnej psychickej činnosti.

Vitamín C, 60 tabliet - vitamín C prispieva k udržaniu normálnej funkcii imunitného systému počas intenzívneho fyzického výkonu a po ňom. Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu krvných ciev, funkciu kostí, ďasien a kože. Vitamín C je mikronizovaný, čo podporuje rýchle vstrebávanie v organizme i rýchlejší účinok. Obsahuje prírodné sladidlo a štandardizované rastlinné extrakty sladkého drievka a jahody. Pufrovaná podoba ESSENS Vitamínu C zaručuje ochranu zubov a slizníc tráviaceho ústrojenstva od inak kyslého vitamínu. 


  • 1 x Flow`EN - výživový doplnok
  • 1 x Head`ES - výživový doplnok
  • 1 x Vitamín C - výživový doplnok