ESSENS Colostrum Food Supplement Set - výživové doplnky

113,40 €


Dostupnosť: Skladom

Kategórie: Colostrum / Doplnky stravy


ESSENS Colostrum Food Supplement Set - výživové doplnky

Set obsahuje:

  • Colostrum
  • Colostrum + Vitamín D
  • Colostrum + Kurkumín


Colostrum, 60 kapsúl – výživový doplnok vyvinutý a vyrábaný pod farmaceutickým dohľadom. Má vysoký obsah aktívnej látky colostrum IgG40 vo výške 400 mg v jednej kapsule. Colostrum je prvé mlieko produkované mliečnymi žľazami po pôrode cicavcov. Je cenné vysokým obsahom vitamínov, minerálov, stopových prvkov, bielkovín, rastových faktorov, inhibítorov proteáz a imunoglobulínov, hlavne imunoglobulínu IgG, ktorý hrá zásadnú rolu v imunitnom systéme. Colostrum ďalej obsahuje protilátky účinné proti baktériám, vírusom a plesniam. Jeho súčasťou je aj lactoferrin, multifunkčný proteín redukujúci zápaly v tele. Rastové faktory pozitívne ovplyvňujú hojenie rán, vytváranie svalovej hmoty, zlepšujú nervový systém a zvyšujú celkovú vitalitu organizmu.


Colostrum + Vitamín D, 60 kapsúl – výživový doplnok vyvinutý a vyrábaný pod farmaceutickým dohľadom. Obsahuje aktívne látky provitamín D3 a vysoký obsah colostra IgG40 vo výške 400 mg v jednej kapsule. Využíva všetky benefity výživových doplnkov ESSENS Colostrum, avšak v kombinácii s vitamínom D navyše pôsobí proti odvápneniu organizmu a rednutiu kostí, napomáha posilneniu kostí a zubov, prispieva k zníženiu vysokého krvného tlaku. 


Colostrum + Kurkumín, 60 kapsúl– výživový doplnok vyvinutý a vyrábaný pod farmaceutickým dohľadom. Obsahuje aktívne látky colostrum, extrakt z rastliny kurkumovník dlhý a extrakt z plodov piepru čierneho. Kurkumín je extrakt rastliny kurkumovník dlhý a má veľmi silné antioxidačné a protizápalové účinky. Piperín je extrakt plodov peprovníka čierneho a spôsobuje lepšiu absorpciu účinnej látky do organizmu, kurkumín má vďaka piperínu až 20 x vyššiu účinnosť. 


  • 1 x Colostrum - výživový doplnok
  • 1 x Colostrum + Vitamín D - výživový doplnok
  • 1 x Colostrum + Kurkumín - výživový doplnok